SANAT, GÖRSEL, GÖRSEL SANATLAR, GÖRSEL SANATLAR DERSİ,
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GÖRSEL SANATLAR DERSİ SANAT, GÖRSEL, GÖRSEL SANAT görsel sanatlar dersi 2.dönem zümre tutanağı, görsel sanatlar yıllık planlar, görsel sanatlar dökümanları, görsel sanatlar, teknoloji ve tasarım dersi, sanat, desen, yağlı boya, karakalem proje görevleri

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» urartu sanatı slayt indir
Milli Eğitim Bakanı Nimet Çubukçu'nun 'Sözleşmeli öğretmenlerin tümü kadroya alınacak'  EmptyÇarş. Nis. 09 2014, 19:14 tarafından ylmzxp

» VİTRAY NEDİR VİTRAY SANATI
Milli Eğitim Bakanı Nimet Çubukçu'nun 'Sözleşmeli öğretmenlerin tümü kadroya alınacak'  EmptyÇarş. Şub. 05 2014, 07:43 tarafından tasarımcı

» resim sanatı
Milli Eğitim Bakanı Nimet Çubukçu'nun 'Sözleşmeli öğretmenlerin tümü kadroya alınacak'  EmptyÇarş. Şub. 05 2014, 07:37 tarafından tasarımcı

» Karikatür Sanatı? Karikatürist Kimdir? Karikatür Nasıl Çizilir?
Milli Eğitim Bakanı Nimet Çubukçu'nun 'Sözleşmeli öğretmenlerin tümü kadroya alınacak'  EmptyPerş. Ocak 30 2014, 15:23 tarafından tasarımcı

» tuzak kurmak
Milli Eğitim Bakanı Nimet Çubukçu'nun 'Sözleşmeli öğretmenlerin tümü kadroya alınacak'  EmptyC.tesi Ara. 28 2013, 03:18 tarafından tasarımcı

» ağaç kesilmesin
Milli Eğitim Bakanı Nimet Çubukçu'nun 'Sözleşmeli öğretmenlerin tümü kadroya alınacak'  EmptyC.tesi Ara. 28 2013, 03:12 tarafından tasarımcı

» İbrahim ÖZDABAK karikatürleri
Milli Eğitim Bakanı Nimet Çubukçu'nun 'Sözleşmeli öğretmenlerin tümü kadroya alınacak'  EmptyPaz Ara. 01 2013, 09:16 tarafından tasarımcı

» İbrahim ÖZDABAK
Milli Eğitim Bakanı Nimet Çubukçu'nun 'Sözleşmeli öğretmenlerin tümü kadroya alınacak'  EmptyPaz Ara. 01 2013, 09:14 tarafından tasarımcı

» ev arkadaşım erkek
Milli Eğitim Bakanı Nimet Çubukçu'nun 'Sözleşmeli öğretmenlerin tümü kadroya alınacak'  EmptyC.tesi Kas. 30 2013, 18:41 tarafından tasarımcı

» kaplumbağa ve tavşan
Milli Eğitim Bakanı Nimet Çubukçu'nun 'Sözleşmeli öğretmenlerin tümü kadroya alınacak'  EmptyC.tesi Kas. 30 2013, 18:36 tarafından tasarımcı

» Kaligrafi nedir?
Milli Eğitim Bakanı Nimet Çubukçu'nun 'Sözleşmeli öğretmenlerin tümü kadroya alınacak'  EmptySalı Eyl. 03 2013, 08:54 tarafından tasarımcı

» rönesans resim sanatı
Milli Eğitim Bakanı Nimet Çubukçu'nun 'Sözleşmeli öğretmenlerin tümü kadroya alınacak'  EmptyPtsi Ara. 31 2012, 10:41 tarafından tasarımcı

» yetenek atölyesi
Milli Eğitim Bakanı Nimet Çubukçu'nun 'Sözleşmeli öğretmenlerin tümü kadroya alınacak'  EmptyÇarş. Haz. 06 2012, 02:57 tarafından tasarımcı

» FAHRETTİN KÖKLÜ (POLİS VE FARE)
Milli Eğitim Bakanı Nimet Çubukçu'nun 'Sözleşmeli öğretmenlerin tümü kadroya alınacak'  EmptyC.tesi Haz. 02 2012, 04:44 tarafından tasarımcı

» evlenme teklifi
Milli Eğitim Bakanı Nimet Çubukçu'nun 'Sözleşmeli öğretmenlerin tümü kadroya alınacak'  EmptySalı Mayıs 29 2012, 07:26 tarafından OPTIMISTIC

» boynun neden eğri
Milli Eğitim Bakanı Nimet Çubukçu'nun 'Sözleşmeli öğretmenlerin tümü kadroya alınacak'  EmptySalı Mayıs 29 2012, 07:24 tarafından OPTIMISTIC

» boynun neden eğri
Milli Eğitim Bakanı Nimet Çubukçu'nun 'Sözleşmeli öğretmenlerin tümü kadroya alınacak'  EmptySalı Mayıs 29 2012, 07:23 tarafından OPTIMISTIC

» evlenme teklifi
Milli Eğitim Bakanı Nimet Çubukçu'nun 'Sözleşmeli öğretmenlerin tümü kadroya alınacak'  EmptySalı Mayıs 29 2012, 06:54 tarafından OPTIMISTIC

» kimden peydahladın
Milli Eğitim Bakanı Nimet Çubukçu'nun 'Sözleşmeli öğretmenlerin tümü kadroya alınacak'  EmptySalı Mayıs 29 2012, 06:51 tarafından OPTIMISTIC

» perspektif konu anlatımı video izle
Milli Eğitim Bakanı Nimet Çubukçu'nun 'Sözleşmeli öğretmenlerin tümü kadroya alınacak'  EmptyPtsi Mayıs 21 2012, 20:12 tarafından tasarımcı

SON DAKİKA HABER
ZİYARETÇİ DEFTERİ
GÜNLÜK BURCUNUZ
Günlük Burç
MEB HABER BANDI
FORM GAZETE BAŞLIKLARI
HAVA DURUMU
İL İL TÜRKİYE
forex
İNG-TÜRKÇ DİL ÇEVİRİ

Türkçe - İnglizce / İngilizce - Türkçe Çeviri
Kelime:

© 2008 forex

forex
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Kimler hatta?
Toplam 3 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 3 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 208 kişi Paz Tem. 30 2017, 17:00 tarihinde online oldu.
GÖRSEL SAYAÇ
https://gorselsanatlar.yetkinforum.com/

Milli Eğitim Bakanı Nimet Çubukçu'nun 'Sözleşmeli öğretmenlerin tümü kadroya alınacak'

YazarMesaj
tasarımcı
Admin

Milli Eğitim Bakanı Nimet Çubukçu'nun 'Sözleşmeli öğretmenlerin tümü kadroya alınacak'  Empty
MesajKonu: Milli Eğitim Bakanı Nimet Çubukçu'nun 'Sözleşmeli öğretmenlerin tümü kadroya alınacak'    Milli Eğitim Bakanı Nimet Çubukçu'nun 'Sözleşmeli öğretmenlerin tümü kadroya alınacak'  EmptyÇarş. Eyl. 08 2010, 03:56

Milli Eğitim Bakanı Nimet Çubukçu'nun 'Sözleşmeli öğretmenlerin tümü kadroya alınacak'  97485591

Milli Eğitim Bakanı Nimet Çubukçu'nun 'Sözleşmeli öğretmenlerin tümü kadroya alınacak' açıklamasının ardından son noktaya gelindi.Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) sözleşmeli öğretmenlerin kademeli olarak kadroya geçirilme işlemlerini tamamladı. Bugun'ün haberine göre; Türkiye'nin dört bir tarafında görev yapan 70 bin sözleşmeli öğretmenin merakla beklediği müjde MEB Müsteşarı Muammer Yaşar Özgül'den geldi. Özgül, sözleşmeli öğretmenlerin kadroya geçirilmesi için düğmeye basıldığını açıkladı. Eğitim Bir- Sen'in Başkent Öğretmenevi'nde düzenlediği 'Eğitim Öğretim Bilim Hizmet Kolu Çalışanları Sorunları ve Çözüm Önerileri Şurası'na katılan Müsteşar Özgül, sayıları 70 bini bulan sözleşmeli öğretmenlerin kadroya geçirilmesiyle ilgili çalışmayı tamamladıklarını ifade etti.

ŞİMDİ TOP MALİYE’DE

Özgül, "Hazırladığımız yasa taslağını Maliye Bakanlığı'na gönderdik. Kadroya geçirme işlemini en kısa sürede yapacağız. Sözleşmeli öğretmenler, kademeli olarak kadroya geçirilecektir" diye konuştu. Özgül, konuşmasında son dönemde eğitime yönelik yapılan çalışmaları da anlatarak son 5 yılda 187 bin öğretmen alımı gerçekleştirildiğini, 2010'da 40 bin öğretmen daha atanacağını belirtti. İl içi ve iller arası atamaları birlikte ve aynı zamanda yaptıklarını dile getiren Yaşar Özgül, eğitimde fiziki anlamda önemli bir mesafe alındığını, Cumhuriyet tarihinde en çok dersliğin son 7 yılda yapıldığını kaydetti.

alıntı : http://www.dersimiz.com/haber-1570-Sozlesmeli-ogretmenler-kadroya-aliniyor-egitim-haberleri.html
https://gorselsanatlar.yetkinforum.com

Milli Eğitim Bakanı Nimet Çubukçu'nun 'Sözleşmeli öğretmenlerin tümü kadroya alınacak'
1 sayfadaki 1 sayfası